www.prawnik-online.eu   »   Porady   »   Prawo pracy   »   Wypowiedzenia
KATEGORIA: Wypowiedzenia Kanał RSS
WYNIKÓW: 78
redakcja   |   16 września 2020
Wypowiedzenie umowy o pracę - ważne informacje
Wypowiedzenie umowy o pracę to pismo, które składamy pracodawcy lub pracownikowi, by w sposób jednostronny zakończyć współpracę.
redaktor   |   17 listopada 2016
Prawo pracy 2016: Wypowiedzenie terminowej umowy o pracę przez pracodawcę - wzór
Od dnia 22 lutego 2016 r. okresy wypowiedzenia terminowych i bezterminowych umów o pracę są takie same. Wynika to z nowelizacji Kodeksu pracy dokonanego przez Ustawę z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz...
redaktor   |   08 listopada 2016
Prawo pracy 2016: Wypowiedzenie terminowej umowy o pracę przez pracownika - wzór
Wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia może złożyć pracodawca lub pracownik. Zezwala na to art. 30 par. 1 pkt 2 Kodeksu pracy.
redaktor   |   16 maja 2015
Oferta pracownika dotycząca rozwiązania stosunku pracy na mocy porozumienia stron - wzór
Poniżej oferta pracownika w sprawie rozwiązania umowy o pracę na czas nieokreślony w związku z jego przejściem na emeryturę.
redaktor   |   27 marca 2015
Co zrobić, aby nie zwolnić pracownika?
Obawy przed zwolnieniem z pracy towarzyszą nie tylko zatrudnionym, ale także pracodawcom. Aż 40 proc. z nich chce uniknąć redukcji zatrudnienia. Jest na to kilka sposobów np. obniżenie wymiaru czasu pracy czy leasing pracowniczy.
redaktor   |   21 stycznia 2015
Pracownik chce odejść? ? pożegnajmy go z klasą
Noworoczne postanowienia to już tradycja, robi je większość z nas. Te najpopularniejsze nie zmieniają się od lat ? chcemy rzucić palenie, zgubić zbędne kilogramy i zmienić pracę na lepszą, a przynajmniej dostać awans lub...
redaktor   |   14 stycznia 2015
Pracownik chroniony nie do zwolnienia?
Rozwiązanie umowy o pracę to dla pracodawcy każdorazowo spore wyzwanie. Trudno bowiem przewidzieć, jak zareaguje zaskoczony pracownik, czy uda się dojść do porozumienia i czy wskutek rozwiązania umowy nie będziemy musieli...
redaktor   |   11 grudnia 2014
Słaba ocena pracownika ? i co dalej?
Przełom roku w wielu firmach to czas, w którym rusza machina ocen okresowych pracowników ? dystrybucja formularzy, spotkania z przełożonymi, analizy i podsumowania, wreszcie ważne decyzje kadrowe. Jak ją efektywnie przeprowadzić?


montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Imitation De Montres